Preskočiť na obsah
Zuzana Babušíková

Doprava a logistika

Zuzana Babušíková

Skladovanie a uskladňovanie

Obec
Paština Závada
Od roku
2019
IČO
52 664 988

Zuzana Babušíková

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
013 41 Paština Závada
Na trhu od
16. septembra 2019
IČO
52 664 988
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 52.10)
Skladovanie a uskladňovanie

Podnikanie v číslach

7
rokov na trhu
2019
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Zuzana Babušíková

Zuzana Babušíková – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Paština Závada. Podniká od 16. septembra 2019.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Skladovanie a uskladňovanie“ (52.10). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad skladovanie a pomocné činnosti v doprave.

Základné údaje

Obchodné meno
Zuzana Babušíková
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
52 664 988
Dátum vzniku
16. septembra 2019
Miesto podnikania
013 41 Paština Závada
Živnostenský register
Okresný úrad Žilina, vložka č. 580-66455
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 52.10)
Skladovanie a uskladňovanie

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Zuzana Babušíková zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Zuzana Babušíková?

Miesto podnikania je v obci 013 41 Paština Závada.

Čím sa Zuzana Babušíková zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Skladovanie a uskladňovanie“ (52.10). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: skladovanie a pomocné činnosti v doprave.

Aké je IČO – Zuzana Babušíková?

IČO je 52 664 988.

Odkedy podniká Zuzana Babušíková?

Podnikanie začalo 16. septembra 2019. Na trhu pôsobí 7 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Zuzana Babušíková podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese zuzana-babusikova.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.